Niewiele jest rzeczy, które tak doskonale rozwijają w dzieciach kreatywność i chęć twórczego działania. Teatr to miejsce, które bawi, uczy, zadziwia, wzbudza emocje. Dzięki inicjatywie, którą chce wprowadzić Żywiec Jutra – projekt edukacyjny dla dzieci, młodzieży i ich rodziców z naszego miasta niedługo marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Aby tak się stało niezbędna jest nasza pomoc jako konsumentów. Od 8 marca do 4 kwietnia b.r. we wszystkich oddziałach Tesco w Żywcu możemy głosować na Teatralny Żywiec Jutra, który walczy o dofinansowanie na 10 przedstawień, które zorganizowane zostaną w Żywcu. Robiąc w tych dniach zakupy w Tesco należy wrzucić do urny oznaczonej „Teatralny Żywiec Jutra” żeton, który otrzymamy od kasjera. Im częściej będziemy robić zakupy w Tesco tym więcej przekażemy żetonów na ten projekt i tym samym będzie miał większą szansę na realizację dziecięcych marzeń.

            Teatralny Żywiec Jutra, to projekt, który pomoże najmłodszym mieszkańcom naszego miasta wyruszyć w fantastyczną podróż do świata stworzonego przez doświadczonych aktorów. Będzie to wydarzenie, które uwrażliwi, nauczy pokonywać trudności, odpowie na pytania. A być może pozwoli na trwale wkroczyć w cudowny świat teatru.

            Teatralny Żywiec Jutra na pewno da nowym pokoleniom naszego miasta doświadczenia, emocje i pobudzi zmysły, by budować lepszy ŻYWIEC JUTRA.

            Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/1239684796081483/