1 lipca odbył się pierwszy z trzech tegorocznych festynów rodzinnych na ulicy Jodłowej w Żywcu. Jego organizatorami byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, burmistrz miasta Żywca Antoni Szlagor oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Żywcu Marian Kastelik. Impreza była niezwykle udana, o czym najlepiej świadczyły miny zadowolonych dzieci.

Przed nami kolejne edycje Festynu na Jodłowej. Najbliższa już 16 lipca. Podczas spotkania na naszych milusińskich czeka wiele atrakcji, między innymi: zabawy sprawnościowe, trampolina i cała masa innych atrakcji z nagrodami. Ponadto zaplanowane są konkursy Ekologiczne Spółki Beskid Żywiec, Konkurs Z Przepisów Ruchu Drogowego - Komenda Powiatowa Policji w Żywcu oraz Pokazy Strażackie - OSP Żywiec i Moszczanica. Będzie także słodki poczęstunek. Dorośli również znajdą coś dla siebie. Spotkajmy się znów na ulicy Jodłowej 16 lipca br. o godzinie 10:00 - 14:00! Odbędzie się również II Turniej w Piłkarzyki. Pierwsza edycja była niezwykle emocjonująca, ale co najważniejsze toczona w duchu fair play.

Na festyn zapraszają Burmistrz Miasta Żywca Antoni Szlagor, MOSiR Żywiec oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Żywca Marian Kastelik.